25 Mart 2013 #1703651

Altınyıldız Classics Hiç Kullanmadığım 1 Haftalık Takım!

Söz konusu mağazadan blazer ceket almak için istedim drop boyu uygun olmadığı için satış temsilcisi isterseniz aynı ceketin takımı var onun düğmelerini değiştirip verelim dedi olur dedim aldım. ancak eve gelip takımı denediğimde istediğim blazerin gerek rengi gerekse kumaşıyla hiç alakası olmadığını gördüm.


Bunun için mağazayla irtibata geçip başka bi ürünle değiştirmek istedim ama tadilat gördüğü gerekçesiyle reddettiler. peki dedim takımın pantolonu konusunda haklısınız onu alıyorum ancak bu ceketin böyle bir durumu olmamalı dedim onları bi arada satıyoruz hiç kullanmamış olasanız da geri alamayız dediler. halbuki o pantolonu ayrı olarakta satışı mevcut.

Yavuz 91 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yavuz AVCI ; Markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiye ve anlayışa çok teşekkür ederiz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Ürünlerimizin değişimi, kullanılmaması ve tadilat görmemesi şartıyla 30 gün içerisinde yapılabilir. Takım elbiselerimizde maalesef kırma yapılmamaktadır. ( ceket ayrı pantolon, ayrı satılamaz) Ancak bazı takım elbiselerimizin yedek pantolonları yada benzer tonlarda pantolonları mevcuttur. Fakat ceketlerde böyle bir imkanımız yoktur. Bu sebepten farklı bir ürünün ceketi ile birleştirilip satışı söz konusu değildir. Ürününüz tadilat gördüğünden herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön