18 Nisan 2017 #8290520

Altınyıldız Classics Hatalı Ürünü Değiştirmek İçin Üstüne Para İstediler

Forum Ankara Altınyıldız Classics mağazasından 3 pantolon ve 1 mont almıştım. İlk olarak pantolonlar tadilatları yapılmadan teslim edildi. Bir kez daha gittik. Sonra montun ipleri çıkmaya başladı. Ürünü mağazaya götürdük hatalı olduğu kabul edildi. Ama ürünü iade alamayacaklarını değişim yapabileceklerini söylediler.


Genel Müdürlüğü aradık ve iade yapılabileceği söylendi. 2. kez montun iadesini alabilmek için geri mağazaya gittik. Daha sonra pantolanlardan biride hatalı çıktı kabul edildi. Aynı pantolondan değiştirmek istedik fakat bu seferde fark vermemiz gerektiği söylendi ürüne zam geldiği için.


Yani hatalı ürünü değiştirmek için üstüne para istediler. Genel müdürlük arandı başta fark alınmayacağı söylendi. Mağazadan ürünün tadilat için terziye gönderildiği söylendi fakat daha sonra ürünü alamadık. Çünkü değişim farksız yapılamadığı söylendi. Para iadesi oldu. Tam 6 kez mağazaya gitmiş oldum.

Mert 1.148 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi19 Nisan 2017

    Değerli Müşterimiz; Mağazamızda yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntü ile karşılıyoruz. İlettiğiniz konuyu inceleyip, size en kısa sürede yardımcı olacağız. Saygılarımızla Altınyıldız Classics Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön