14 Ocak 2015

Altınyıldız Classics Hatalı Ölçü Aldı

Ankara etlik forum AVM'de bulunan mağazanızdan 2 adet takım elbise aldım. Görevliler pantolon ölçülerini aldı ve 2 gün sonra pantolonları mağazadan aldım. Akşam denediğimde 5 cm. uzun olduğunu gördüm ve 2. gün tekrar mağazaya gittim, terzinin bir hata yapmış olabileceğini söyledim.


Mağaza sorumlusu böyle bir hatanın olamayacağını bu düzeltmenin bedelinin bana fatura edileceğini belirtti, bu nasıl olur anlamıyorum. Ben toplamda 120 km. Yol yapıyorum 3 kere mağazaya giderek hata olabilir diyorum ama mağazadaki sorumlu olan sorumsuz bana belkide bedeli 3-5 kuruş olan bir bedelin bana fatura edileceğini söylüyor. Çok kızdım ve böyle bir alışveriş yaptığım için.

İlhan 1.323 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi15 Ocak 2015

    Sayın İlhan E. Değişim/iade prosedürleri gereği kullanılmayan, etiketi üzerinde ve tadilatı olmayan ürünlerin değişimini/iadesini 30 gün içerisinde faturanızla ve slibiniz ile beraber mağazalarımızdan yapabilmektesiniz. Mevzu şikayette belirtilen işlem ile ilgili talebiniz üzerine gerçekleştirilen terzi müdahalesi ücretsiz olarak tarafınıza sağlanılmıştır. Terzi hakkında tekrar işlem talebi için mağazamızın yönlendirilmesi ile belirtilen koşullarda komandatura hizmetinden yararlanabilmektesiniz. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön