21 Ocak 2015

Altınyıldız Classics Haksız Kazanç!

Altınyıldız mağazasından 2 adet kumaş pantolon aldım. Giydiğim ilk gün yağmur ile pantolonum ıslandı. Bacaklarımda pantolonda kullanılan yüksek ihtimalle kanserojen boya vardı. Mağaza çalışanları şikayetim sonrası yalnız kuru temizleme yapılır yazısını gösterdiler. Bir pantolon sadece kuru temizlemeye uygun olsada su temasıyla bacakları simsiyah kanserojen boya bırakacak kadar kalitesiz imal edilemez.


Bu etiketi resmen bu basit ürünlerin basit boya kalitesizliğini kamufle etmek için pantolonların içine gizlemişler ve müşteriyi uyarmadan satış yapmaktalar. Sonrada utanmadan kuru temizleme etiketini göstermekteler. Kuru temizleme eyvallah da yağmurla bile bacaklarda oluşan kanserojen boyalar niye?

Abdullah 224 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah29 Eylül 2015

    Ben yağmurda üzerimdeki pantolonun olağan bir ıslanmasından ve bacaklarımda renk bırakmasından bahsediyorum siz hala kuru temizleme diyorsunuz. Neyse tüketiciler benim nedemek istediğimi anlıyorlar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi27 Ocak 2015

    Sayın Abdullah B. Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor. BR Mağazacılığa üründe renk atması şikayeti ile ulaşan Altınyıldız Classics Marka Pantolonlarınız incelemeye alınmıştır. Söz konusu üründe oluşan deformasyon hatalı temizleme işleminden kaynaklanmıştır. Ürünlerin kullanım talimatında belirtildiği gibi ürünün yalnızca kuru temizleme işlemi görmesi gerekmektedir. Doğru bir temizleme işlemi ve bakım ürünlerinizi daha uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Bu nedenle ürünlerin bakım ve temizleme işlemi için etiket talimatını dikkate almanızı öneririz. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön