15 Mayıs 2013 #1799367

Altınyıldız Classics Fiyatlandırma!

2 ay önce aldığım takım elbiseyi damatlık yaptırmak istedim ve aldığım iki adet pantolonu terzi işlemi uygulanacaktı takım elbiseyi 2 hafta sonra almaya gittiğimde hiç bir işlem uygulanmamıştı damatlık olarak yapılacak ceket yakalığı için extra 30 tl istediler daha önce belirtilmediğini söylediğim halde terzinin bu miktarı onlardan istediğini söylediler.


30 tl ödemeyi yaptım yapılacak olan pantolonlara ise yanlış işlem uyguladılar daraltılacak olan pnt için 2 kere terziye tekrar gitmek zorunda kaldım verdiğim 30 tlye yazık oldu ve bundan sonra Altınyıldız classics (eskişehir espark avm) benim için marka değil profesyonel çalışmıyorlar mağazada her gittiğimde dağınık ve pis.

Nesrin 103 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sayın Nesrin H. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz, yaşadığınız bu üzücü duruma ilişkin tarafınızdan özür dileriz. Personelimizin işten ayrılması sebebi ile belirtilen zamanda saten yaka işleminiz yapılamamıştır. Fakat mağaza müdürümüz ücret konusunda ürün seçimi gerçekleştirilirken yakınlarınıza ve sizlere durum belirtilmiştir. Ürünlerinizin tadilatına ilişkin mağazamız her zaman sizlere yardımcı olacaktır. Mağazalarımız düzen ve temizliğe ilişkin sürekli denetlenmektedir. Sadece mal kabulü sırasında yaşanan geçici düzensizlik için siz müşterilerimize, göstermiş olduğunuz anlayışa için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla. İyi Günler Dileriz.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sayın Nesrin H.; Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz, yaşadığınız bu üzücü duruma ilişkin tarafınızdan özür dileriz. Personelimizin işten ayrılması sebebi ile belirtilen zamanda saten yaka işleminiz yapılamamıştır. Fakat mağaza müdürümüz ücret konusunda ürün seçimi gerçekleştirilirken yakınlarınıza ve sizlere durum belirtilmiştir. Ürünlerinizin tadilatına ilişkin mağazamız her zaman sizlere yardımcı olacaktır. Mağazalarımız düzen ve temizliğe ilişkin sürekli denetlenmektedir. Sadece mal kabulü sırasında yaşanan geçici düzensizlik için siz müşterilerimize, göstermiş olduğunuz anlayışa için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön