17 Ekim 2014

Altınyıldız Classics Değişimi Yapmıyor

16.10.2014 tarihinde Diyarbakır Ceylan Park AVM şubesinden 2 tane takı aldım. Takımların birini şubede denedim oldu diğerini denemedim ve tadilatlarını yapıp teslim ettiler. Bir takımı evde deneyince küçük olduğunu fark ettik ve değişim için şubeye başvurduk şube tadilat yapıldığından dolayı değişim yapamayacağını belirtti.

Müşteri hizmetlerini arayın dedi bende aradım oradaki bayan gayet laubali bir şekilde bizim politikamız bu diyor. Mağazada duvarda asılı tek yazı "değişim ve iade hafta içi yapılmaktadır" uyarı yazısı vardı. Ben tadilatı olan ürün değiştirilemez uyarısı bulunmadığını söyledim, bana faturada yazıyor diyor. Yani ben bu bilgiye paramı ödedikten sonra sahip oluyorum.

Önder 1.291 Okunma

Cevaplar

  • Önder17 Ekim 2014

    Paçayı tadilattan sayan tek kuruluşsunuz bir daha bu markadan iğne bile almam...

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi17 Ekim 2014

    Sayın Önder Y. Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Değişim/iade prosedürleri gereği kullanılmayan, etiketi üzerinde ve tadilatı olmayan ürünlerin değişimini/iadesini 30 gün içerisinde faturanızla ve slibiniz ile beraber mağazalarımızdan yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön