18 Ağustos 2014

Altınyıldız Classics Deforme Olan Takım Elbiseme Değişim Çıkmadı

Bundan yaklaşık 3 ay önce Mecidiyeköy Altınyıldız Classics mağazasından 199 tl'ye bir takım elbise aldım. İşim gereği hafta da 3-4 gün takım elbise veya kumaş pantolon giymem gerekiyordu. Bu süre zarfında takım elbisenin pantolonu renk attı. Altınyıldız Classics'in merkezinden bana gelen raporda ''kullanıcı hatası ''olduğu konusunda oldu. Dalga geçer gibi verdiğiniz cevabı şiddetle kınıyorum. Ayrıca ilk defa takım elbise giymiyorum. Ne bu otomobil mi? demek ki sizin ürünleriniz 3 aylık ürünler kullan çöpe at.3 ayda kullanılmaz hale geliyor.

İsmail 247 Okunma

Cevaplar

  • İsmail21 Ağustos 2014

    Altınyıldız markası kesinlikle kalite konusunda sınıfta kalmıştır.Çözüm konusuna gelince sanki bant kaydı gibi aynı şeyleri yazıp gönderiyorlar. Kullanım hatası olacak diye kıyafeti giymeyelim o zaman. Sizden gömlek,pantolon vs. bir şey alsak herzaman için solacak kaygısı yaşayacağız demek ki. Kusura bakmayın elimden geldiğince sizin kalitesiz ürünlerinizi çevreme bildireceğim.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Sayın İsmail A. Ürünlerinizle yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Tarafımıza incelenmesi talebi ile gönderide bulunduğunuz ürün ile ilgi malesefki üretim hatası bulunmadığından değişim işlemi gerçekleştirememekteyiz . Söz konusu üründe oluşan deformasyonun kullanım kaynaklı deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön