08 Nisan 2013 #1730635

Altınyıldız Classics Defolu Ürünler Satıyor!

Altınyıldız İdealtepe Şubesinden 2 adet takım elbise aldım. Pantolonların bel ve paça ölçülerini bedenime uygun hale getirebilmek için beni 3 kez mağazaya yordular. Her gittiğimde bedenime uymayan pantolonlarla karşılaştım. 3. gidişimde bir daha gelmeyeceğimi adresime yollamalarını rica ettim.Yolladılar.


Yalnız kargo ücretini tarafımdan tahsil ederek! Pantolonların fermuarları da defolu ve kırıkmış patlayınca anladım. Ceketler de defolu çıktı. Bir tanesinde dikiş hatası, diğerinde ise vatka problemi vardı. Ürünlerin defolu olduğunu, değiştirmek yada iade etmek istediğimi söylediğimde tadilat yapıldığından iade ve değişim yapılamayacağı söylenerek defolu ürünler zorla satılmıştır. Şikayetçiyim.

Sait 153 Okunma

Cevaplar

  • Sait29 Nisan 2013

    ürünler defolu olduğundan ben kendi çabamla ve kendi paramla başka bir terziye götürerek vatka da yaptırdım fermuarda taktırdım. şimdi bana tekrar ürün tadilat gördüğü için kalite kontrole alınamaz denileceği aşikar. insanları parasıyla rezil edip sonra klasik cevaplarla çözüm üretmiş gibi yapılmış. teşekkürler.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiye ve anlayışa çok teşekkür ederiz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Kalite Kontrol departmanımız üretim kaynaklı ya da üretimin sebep olabileceği tüm deformasyonlarda müşterilerimize yardımcı olmakta ve değişim işlemi gerçekleştirilmektedir. İnceleme sonucu, en geç 15 iş günü içerisinde tarafınıza SMS kanalıyla bildirilmektedir. Ürününüzü sizlere en yakın mağazamıza bırakarak tarafımıza gönderimini sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön