19 Nisan 2016

Altınyıldız Classics Defolu Ürün Değişiminde Hopilerimi Sildiler!

Altınyıldız Classics'den 2 takım elbise aldım. Elbiselerden biri defolu çıktı, firmaya gönderdik değişimi kabul etti. Elbiseleri aldığım firmada defolu elbisenin ellerinde olmadığını mağazadaki başka bir takım elbise alabileceği mi ya da aynı elbiseyi getirebileceklerini söylediler. Bende başka bir elbiseyi almayı kabul ettim, farkını vererek aldım. Ancak ilk alışverişimden kazandığım Hopi paracıkları sildiler. Diğer elbiseyi aldığımda geri yüklemediler.


Mağazadaki arkadaşlar yardımcı olmaya çalışmalarına rağmen her hangi bir işlem tahsis edilmedi. Yine bana verdikleri 50 TL'lik hediye çekini sistemde 20 TL'ye düşürmüşler. Alışveriş yaparken şu kadar Hopi paracık kazanacaksınız, şu kadar indirim yapacaksınız diyerek verilen vaatlerin boş olduğunu anlıyorum. Eğer firma yetkilileri bu mesajı okurlarsa insanlara böyle vaatte bulunmamalarını öneriyorum.

Bülent 196 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi19 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz; Mağazamızda yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntü ile karşılıyoruz. İlettiğiniz konu inceleyip, size en kısa sürede yardımcı olacağız. Saygılarımızla. Altınyıldız Classics Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön