13 Mayıs 2013 #1793378

Altınyıldız Classics Ceketin Yakası Tüylendi!

Bir aylık aldığım takım elbisemin ceketinin yakası tüylendi, incelemeye gönderdiler ve bana acayip bir cevap geldi, "sürtünmeden olmuş" bu ceketi ben evin içinde askıda dursun diye mi aldım, benim bildiğim takım elbisenin ceketinin yaka kısmı "istemeden sürtünecektir" eğer felç değilseniz, eğer cansız bir manken veya robota almadıysanız muhakkak sürtünecektir.


Ayrıca bu takım elbise bir ay içinde kaç kere giyilmiş olabilir. lütfen ya markanın ağırlığı gereği arkasında durun ya da şunu söyleyin "biz sadece üretip satıyoruz, kalite önemli değil" bunu buradan söylerseniz söz veriyorum arkasını bir daha hiç bir zeminde aramayacağım.

Murat 72 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sayın Murat Bey, Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. BR Mağazacılığa takım ceketinin ensesinde tüylenme ve pantolonun sol bacağında dikişte sökülme sebebi ile ulaşan 403008421038-48/4 barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Takım elbiseniz incelemeye alınmıştır. Söz konusu ürünün ense kısmında meydana gelen tüylenme sürtünme sonucu oluşan tüylenmedir. Bu tarz ürünlerde sürtünmeye maruz kalan bölgelerde tüylenmeler normal ve dünya standartlarındandır. Pantolonun sol bacağında meydana gelen dikişte sökülme fabrikamız tarafından onarılmıştır. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön