08 Nisan 2013 #1729805

Altınyıldız Classics Ceket Solması!

Altınyıldız classicten almış olduğum lacivert renkli ceketin omuz kısmında kırmızı tonlar çıktı. gönderdim değişim için bana kurutemizleme hatası olduğunu lacivert renklerde güneşte solma olabileceği ve bu nedenle değişimin olamayacağı bildirildi. Geçen yıl sezon sonunda alıp toplamda 2 kez giydiğim bir ürün kullanılmaz duruma geldi.


Kuru temizlemeci benden kaynaklı olsa ceketin her yeri aynı olurdu dedi. Çünkü ürünün sadece kusurlu yerinin temizlenmediği komple temizlendiği söyledi. Ben temizlemeden alırken böyle bir solmayı fark etmediğimi belirtmek isterim. Güneşte solabilecek bir renk yada kuru temizleme hatası deyip geçiştiren Altınyıldız Classicsi şiddetle kınıyorum.

İsmail 167 Okunma

Cevaplar

  • İsmail21 Nisan 2013

    kuru temizlemeci sizin hatanız diyor siz onun.ben tüketici olarak mağdur olan taraf.sizde o da parasını almış parasını veren olarak ben mağdurum.Ama dediğim gibi kumaşın bir yerinde tek sorun yok benzeri kırmızı tonlar ceketin iç tarafındad var ve bende kumaş hatası olduğundan eminim.

  • İsmail15 Nisan 2013

    kesinlikle kumaş hatası yapmış olduğunuz inceleme bence yanlış.kuru temizleme hatası olsa kumaşın her tarafında kırmızı ton olurdu.kumaşın altında başka kırmızı bir kumaşın çıkması bunun kanıtı sizleri büyük bir firma biliyordum.ve sizi Kınıyorum

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiye ve anlayışa çok teşekkür ederiz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Söz konusu üründe oluşan deformasyon hatalı temizleme işleminden kaynaklanmıştır. Ürün kuru temizleme esnasında hatalı temizleme işlemi görmüştür. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön