19 Şubat 2013

Altınyıldız Classics Bir Türlü İademi Yapmıyor!

Bursa Kent Meydanı AVM deki Altınyıldız classic mağazasından 02.02.2013 tarihinde 199,90 TL ye bir palto aldım. daha sonra çabuk kırıştığını fark edip iade etmek istedim. önce iade almadıklarını söylediler. bende kendilerine ilgili kanun maddesini hatırlatıp 7 gün içerisinde almaları gerektiğini hatırlatınca kabul ettiler.


Kartımı alıp tezgahın ardında işlem yaptılar. elimdeki fatura ve slibi aldıkları gibi iade edildiğine dair hiçbir belge fatura vs vermediler. ertesi gün akşamına kadar iadenin kartıma yansıyacağını belirtmelerine rağmen 17.02.2013 itibari ile halen iade yapılmadı. ne biçim bir kurumsal anlayıştır anlamadım. bir daha altınyıldızın önünden geçmeyeceğime kesinlikle eminim

Uğur 55 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Uğur BALDEMİR ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com internet adresi üzerinden göndermiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını iletmek isteriz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ,yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. İade işlemleri, mağazaların müşteri ve kart bilgilerini finans departmanımıza ulaştırması ile yapılmaktadır. Finans departmanımız 18/02/2013 tarihinde iade işlemini gerçekleştirmiştir. Fakat hesabınıza aktarım işlemini üyesi olduğunuz banka yapmaktadır. Konuyla ilgili bankanızın POS- DESTEK departmanına danışmanız durumunda BR Mağazacılıktan yapılan iade işlemini sorguladığınızda sizlere bilgi verilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön