24 Ocak 2014 #2253481

Altınyıldız Classics Beni Mağdur Etti

Zonguldak Altınyıldız Classics mağazasından telefonuma gelen mesaj üzerine 2 takım elbise, gömlek, kravatı kampanya kapsamında 400 tl ye aldım. Beğenirken taksit yapılıp yapılmayacağını sordum, yapılacağını söylediler. Kasadan 3 taksit için 30 tl vade farkı istediler. 400 tl 3 ay vade için 30 tl vade farkı nasıl hesaplandı.


Ayrıyeten bana gelen mesajda tek çekim yada peşin alışverişlerinizde şeklinde bir ibare bulunmuyordu. Ürünü beğendikten sonra hazır giyimde vade farkının olması ve yüksek olması beni mağdur etti. Müşteri temsilcisi mailime yeterli açıklama yapmıyor. Ayrıyeten 2 takım elbiseyi 400 TL'ye alana hediye edilen gömlek ve kravatın sayısı belli değil. 2 adet gibi algılanıyor ama 1 adet.

Ahmed 192 Okunma

Cevaplar

  • Ahmed28 Ocak 2014

    altın yıldız müşteri temsiciliğine ilk attığım mailime gelen cevapla,şikayetvar a yazdıktan sonra gelen cevap maili aynı.dolayısıyla şikayetvar.com konuya müdahil olduktan değişen hiçbirşey yok cevabı dahi değiştirmeden aynı cevabı kopyalamışlar.telefon mail ile tekrar dönüş dahi olmadı şikayetvar ın katkısını göremedim

  • Ahmed25 Ocak 2014

    o zaman şahsıma atılan mesajda neden peşin fiyatıdır diye belirtilmiyor yada mağaza vitrininde peşin fiyat 399.99 diye neden yazmıyor.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Ahmed Ş; Öncelikle değerli görüşlerinizi aktardığınız için teşekkür ederiz. Pek çok büyük perakende firmasında da uygulaması bulunan peşin ve taksitli fiyat tanımlaması firmamızda da bulunmaktadır. Kampanyalarımız, sistemimizde bilgisi bulunan müşterilerimize SMS kanalı ile bilgi aktarılmaktadır. 2 Takım elbise, gömlek ve kravat Kampanyamızın nakit fiyatı 399.99TL,taksitli fiyatı ise 429.99TL'dir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön