03 Şubat 2014 #2271778

Altınyıldız Classics Ayıplı Ürün Sattı

Samsun Lovalet mağazanızdan yaklaşık 10 ay önce bir çift ayakkabı aldım. Ayakkabı aldım, ayakkabıyı 3 defa giydikten sonra yan tarafından açma yaptı. Yaklaşık 9 ay önce bu firmaya ayakkabıyı bıraktım.


O müdür bu müdür ayıplı ürünü değiştirmedikleri gibi onarıp vermediler. Tüm Samsun çalışanlarından şikayetçiyim. Sonra bu ülkede bu marka özerk mi çalışıyor, kimseyi dikkate almıyor, ayakkabı halen mağazalarındadır. Altınyıldız Classics'i kınıyorum.

İlker 57 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın İlker Y; Ürününüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor. BR Mağazacılığa üründe deforme şikayeti ile ulaşan 4R2213102248-40 barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Ayakkabınız 2 kez incelemeye alınmıştır. Mağazamızdan teslim alabilirsiniz. Söz konusu üründe oluşan deformasyonun kullanıcı kaynaklı deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön