29 Ocak 2014 #2264121

Altınyıldız Classics Ayıplı Mal Sattı

Altınyıldız Classics mağazasından geçen yıl 3 adet takım elbise aldım. İş gereği çok fazla takım elbise kullanıyorum. Altınyıldız'ında iyi bir müşterisiyim. 3 takım elbisenin 2'sini çok sık kullandım. 1 tanesini özel günlere ayırdım. Ancak ayırdığım o takımı ilk giydiğimde takım elbise koltuk altından boya verdi, hem de çok fazla. Beyaz gömleğin koltuk altları masmavi oldu.


Toplantı ortamında utancımdan ceketimi çıkaramadım. Takımı ve boyalı gömleği aldığım mağazaya götürdüm ve yaklaşık 1 ay sonra. Takımda problem yokmuş dediler. Diğer 2 takımda neden sorun olmadı. Demek ki problem bende koltuk altım asit salgılıyor galiba. Bir daha Altınyıldız mı asla, kapısından geçmem, çorap bile almam.

Çetin 117 Okunma

Cevaplar

  • Çetin30 Ocak 2014

    sayın yetkili sorun olmayan bir ürünün (kumaşın) neden boya verdiğini açıklayabilir misiniz lütfen.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Çetin D; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Bu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Söz konusu ürününüz üzerinde yapılan incelemeler neticesinde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir.Bu nedenle ürününüzü değiştiremediğimizi bildiririz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön