20 Şubat 2013 #1644173

Altınyıldız Classics Aldığım Takım Elbise Yıprandı!

Kayseri Forum Altınyıldız mağazasından eşime doğum günü hediyesi olarak aldığım takım elbisenin pantolonunun arka kısmında kumaş eridi bu kumaşın dokuma hatasından kaynaklanan bir durum. Ürünü kalite kontrol merkezine gönderdiğimde gelen cevap ise daha şaşırtıcı kuru temizleme dışında işlem görmüş olması.


Hiç bir işlem görmeyen ürüne Altınyıldız firması bu cevabı vermeyi alışkanlık haline getirmiş durumda. Aynı takım dikiş yerlerinden kumaş süzülmesi ile açıldı. Buradaki yorumları okumadan Altınyıldız dan alışveriş yapmış olmakla büyük bir pişmanlık yaşıyorum. Aynı şikayetten onlarca var ve firma herkese aynı cevabı vermiş. Asla bir daha almayacağım bir markaya dönüştü.

Ayse 355 Okunma

Cevaplar

  • Ayse21 Şubat 2013

    Klasik Altınyıldız cevabını alacağımı biliyordum. Başka insanların konuya bilinçli yaklaşması adına bu şikayetimi buraya taşıdım. Biz ailecek Altınyıldız markasını hayatımızdan şikayetçi olduğum takım elbiseyi de gardrobumuzdan çıkardık.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Ayşe ZEKİ ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com internet adresi üzerinden göndermiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını iletmek isteriz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda ve müşteri ilişkileri birimimizde yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Ürünlerimizde üretim kaynaklı meydana gelen tüm deformelerle ilgili işlem yapmakta ve müşteri mağduriyetini gidermekteyiz. Ürünlerimizin bakımı yalnızca kuru temizleme firmaları tarafından yapılmaktadır. Konuyla ilgili gereken uyarılar ürün üzerindeki etiket talimatında belirtilmiştir. Ürün etiket talimatına uyulmadan yapılan işlemler sonucu dikiş mukavemeti düşmesi ve kumaş yapısının bozulması dolayısıyla çeşitli deformasyonlar oluşabilmektedir. Bunun yanı sıra yoğun sürtünmeye maruz kalan bölgelerde erime , ter asidi kaynaklı sürtünme sonucu oluşabilmektedir ve dünya standartlarındadır. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön