14 Şubat 2013

Altınyıldız Classics 1 Haftada Deforme Oldu!

Ocak ayında eşime Uşak Karun alışveriş merkezinden altınyıldız classics kazak aldım. 1 hafta içinde 3 gün giydi ve kazağın önünde deforme oldu.(kabardı).Kazağı aldığım firmaya faturasıyla birlikte götürdüm.Firmaya göndereceklerini söylediler.3 hafta sonra cevap geldi.Geri iade almadılar.


Neymiş efendim üretimle alakalı sorun yokmuş. Söz konusu üründe oluşan tüylenme yoğun sürtünme sonucu oluşmuş.3 günde acaba bir insan nasıl kazağı bu hale getirebilir.Bu firmayı ayıbından dolayı kınıyorum.Benim mağduriyetimi gidermemeleri durumunda asla bir daha bu firmadan değil alışveriş yapmak önünden bile geçmeyeceğim.Ürününüzün arkasında durun...

Halime 220 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Halime MAVİ ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüzle yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Yaşadığınız sıkıntıyla ilgili gerekli araştırmaları yapmak için ürününüz tarafımıza incelenmek üzere gönderilmiştir. Kalite kontrol departmanımızın yaptığı incelemeler sonucunda ürününüzle ilgili üretim hatası tespit edilmemiştir. Söz konusu üründe oluşan tüylenme yoğun sürtünme sonucu oluşan bölgesel tüylenmedir. Ürünün genelinde benzer problem görülmemiştir. Yünlü ürünlerin doğası gereği yünün doğasında bulunan statik elektriklenme ve keçeleşme özelliğinden dolayı zamanla ve kullanım sıklığına bağlı olarak tüylenmesi dünya standartlarında kabul gören bir durumdur. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön