Deniz A. Teşekkür Mesajı

Sorun çözüldüğü için teşekkür ederim

Altınyıldız Classics Verilmeyen Hopi Yüklemesi!

Deniz A. |

Ankara A city Altınyıldız Classics mağazasından 18.10.2015 tarihinde müdür yardımcısı a*** beyden almış olduğum iki adet takım elbise karşılığında 30 TL hopi yüklemesi yapılacağı söylendi. Ertesi gün oldu hopi puanım gelmedi aradım sistemde sorun olduğunu tekrar yapacaklarını söylediler ama yine hopi puanım yüklenmedi.

2 hafta geçti hala yok müşteri hizmetlerini aradım benim numarama adıma ait bir alışverişin olmadığını söylediler, ne ilginç ki faturada vermediler. Bu hopi nerede?

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz A.
  15 Aralık
  15:12

  Sorun çözüldüğü için teşekkür ederim

 • Deniz A.
  20 Kasım
  19:21

  Biraz önce sorunum çözülmüştür. mağaza tarafından hopi puanım yuklenmistir. Biraz geç oldu ama önemli olan sorunun cozulmesiydi teşekkür ederim ilgilenen kisilere. ☺

 • Deniz A.
  10 Kasım
  08:41

  Sizin ivediliğinizide gördük magazadan aradılar çarşamba gün cumaya kadar sorununuzu çözeceğiz dediler salı oldu hala sorun çözen yok nasıl iş bu anlamadım. Hayır ben bütün alisverislerimi altınyıldız classicsden yapan bir insanim ve resmen beni markanızdan soguttunuz yazık...

 • Deniz A.
  03 Kasım
  19:02

  5531380876 numaram bakalım siz ne kadar ivedilikle iş yapiyorsunuz.
  Ayrica beden tadilatinda yaşadığım sorunu hiç söylemiyim pes dedirtir. Diğer müşterilerin dikkatine Acity magazasinda tadilat için falan kendi terzilerine vermeyin en alt kattaki terziye verin o adam bile bıkmiş yanlış işlerini duzeltmekten.

 • 03 Kasım
  11:29

  Sayın Deniz Aslan;

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayete ilişkin tarafınıza ivedilikle geri dönüş yapılacağının bilgisini aktarır iyi günler dileriz.