28 Eylül 2015

Altınyıldız Classıcs Ürün Kalitesiz Çıktı!

Şubat ayında forum Erzurum mağazanızdan aldığım pantolonunuz kalitesiz çıktı. Üstelik temsilciniz aşırı derecede övdüğü halde. 3 ayda rengi attı ve şuanda deforme olmaya başladı, üstelik yıkama ve ütülemeye çok dikkat etmeme rağmen. Ben bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. İsterseniz fotolarını paylaşabilirim.

Murat 156 Okunma

Cevaplar

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı29 Eylül 2015

  Çok teşekkür ederim ilgi ve alakaniza

 • Altınyıldız Classics Temsilcisi29 Eylül 2015

  Sayın Murat Şimşek; Fatura kesilirken paylamış olduğunuz bilgiler ile ( telefon numarası ad soyad) mağazalarımızın yapmış olduğu sorgulamalarda ekstre erişilir ise inceleme talebiniz işleme alınır.

 • Murat28 Eylül 2015

  Peki faturayı bulamazsam ne yapmam gerek?

 • Altınyıldız Classics Temsilcisi28 Eylül 2015

  Sayın Murat Şimşek; Ürününüz ile ilgili yaşadığınız sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. İki yıla kadar ürünleriniz, Kalite Kontrol Departmanımız tarafından incelenmekte ve  üretim kaynaklı ya da üretimin sebep olabileceği tüm deformasyonlarda müşterilerimize yardımcı olmakta, değişim işlemi gerçekleştirilmektedir. Ürününüzü faturanız ile birlikte mağazamıza teslim ederek incelenmek üzere gönderimini yapabilirsiniz. İnceleme sonucu, en geç 15 iş günü içerisinde sistemdeki kayıtlı numaranızdan SMS kanalıyla bildirilmektedir. Saygılarımızla…

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön