08 Haziran 2013

Altınyıldız Classics Ürün Kalitesi!

Bursa Altınyıldız mağazasında takım elbise aldım. Ceketin içi kırmızıydı, takım elbiseyi giydim ilk giydiğimde koltuk altı sıcaktan terleyince ceket beyaz gömleğe renk attı. Beyaz gömlek kırmızı oldu. Hayatımda ilk defa bir markada böyle bişey yaşadım. Sonra Altınyıldız' a geri gönderdim renk atıyor diye 15 gün laboratuarları varmış (öyle söylediler inceleniyormuş) incelediler.

15 gün sonunda fabrikanın hiç hatası çıkmadı. Tüketici hatasıymış konseyden öyle karar çıkmış. peki ilk giyişinde yıkamaya bile giymeden bu nasıl tüketici hatası olabilir. aklım almıyo, film gibi ceket renk verir mi? Hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşadım.

Mustafa 140 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi19 Haziran 2013

    Sayın Mustafa B. Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. İncelenmek üzere iade ettiğiniz 403008421056-48/6 barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Takım elbiseniz incelemeye alınmıştır. Söz konusu ürün üzerinde yapılan incelemeler neticesinde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön