22 Temmuz 2013

Altınyıldız Classics Ürün Hatası!

Antalya Boyner mağazasından almış olduğum t-shirtü (beyaz) giymeden elde yıkadık. Sırt kısmında 1 cm yakın çok ince sarı bir çizgi var. Boyner firmaya gönderdi. Gönderimdeki not aynen şöyle yazıldı. Alındıktan sonra elde yıkanan ürünün işaretli bölümündeki sarı iplik çizgi ve morluklar.

Sayın Altınyıldız Classics' den gelen cevap: Giyilme sonucu deforme olması. O işleme bakan kimse birşey demek istiyorum. Nereye baktığını cidden merak ediyorum. Altınyıldız'a tekrar göndereceğim. Hakkım geçti isede helal etmiyorum. Boyner mağazası sattığı ürünün arkasında durmadığından kınıyorum.

Selçuk 103 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Sayın Selçuk A; İncelenmek üzere göndermiş olduğunuz ürününüze ilişkin sizlere gönderilen ve aşağıda ilettiğimiz yazıda da belirtildiği üzere, Kalite Kontrol ekibimiz ürününüz de üretim bazlı bir hata tespit edilememiştir. Sayın Selçuk A, Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor. BR Mağazacılığa incelenmek üzere ulaşan 454813200180-M barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Penyeniz incelemeye alınmıştır. Söz konusu üründe oluşan deformasyonun kullanıcı kaynaklı deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön