30 Ocak 2014

Altınyıldız Classics Ürün Değişimi Yapmıyor.

2 ay önce Altınyıldız firmasından 500 TL'lik alışveriş yaptım ve cekette bir sıkıntı olduğu için ceketin yenisinin getirtilmesini ve bana bilgi verilmesini istedim. Yaklaşık 1-2 hafta sonra ceket geldi ve almaya gittiğimde o cekette de aynı sıkıntıyı görmüştüm. Kısaca 4 defa gidip geldim bu arada gömlek küçük geldiği için değiştirmek istemiştim.

Bana 1 aylık süre geçtiği için değiştiremeyeceklerini söylediler. Durumu anlattım ben sizden almış olduğum bir ürünü almak için bir ay içerisinde 4 defa gidip geldim siz gömleği değiştirmiyorsunuz dedim. Ancak 17 Ocak'da Kayseri Forumda akşam mesaisinde çalışan o bayan azarlar bir şekilde kesinlikle değiştiremeyiz dedi. Marka? Hizmet uyuşmuyor.

Rıdvan 228 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan 04 Şubat 2014

    Geçen hafta bana bildirilen bilgiye göre Pazartesi günü ürünü değiştirebileceğim söylenmişti. Dün mağazaya tekrar gittim ve bir süpriz ile karşılatım. Mağaza yetkilisi bana değiiştiremeyeceğimi söyledi. Size bilgi verilmiş olması lazım dedi. Ürün değişim tarihi geçmiş bir üründü, ancak ben bir takım elbiseyi almak için bir aya içerisinde 4 defa gidip eldim mağazaya bunu hesap eden yok. Toplam gidiş gelişlerimi hesap ederseniz 10 olmuştur. Arabamın yaktığı yakıtı hesap etseniz 2 gölek alırsınız. Hangi müşteri bir ürün için bu kadar gidip gelir ki? Mağaza size bilgi verilmiş olması lazım diyor. Ben değişim bilgisi verildi diyorum. Onlar değiştiremessiniz diyorlar...Firmanın kendi içerisindeki bu iletişim kopukluğu kurumsal bir firmaya hiç yakışmıyor. Ancak Altınyıldız markası alırken artık bir değil çok kere düşüneceğim ve etrafımdaki insanlara yaşadıklarımı anlatacağım... Ben aldığım gömleği de Altınyıldız Merkezden Elvan Hanım'ın dikkatine göndereceğim. İhtiyacı olan birisine hediye etsinler.

  • Rıdvan'ın Teşekkür Mesajı03 Şubat 2014

    Benimle irtibata geçilerek hızlı bir çözüm oldu. Markanızın göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim. İnsanı en çok üzen mağaza personellerinin firmanın misyonunu tam olarak anlayamamış olması..

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Rıdvan A; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Konuyla ilgili mağaza personelimiz ile görüşme gerçekleştirilecektir. Bu doğrultuda gerekli önlemleri alacağımızı ve gerekli uyarıların yapılacağını bilginize sunmak istiyoruz. Gömleğinizin değişim işleminizi pazartesi günü bizlere belirtmiş olduğunuz mağazamız aracılığı ile değişim yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön