27 Ocak 2014

Altınyıldız Classics Ürün Değişimi Yapmıyor.

Bir arkadaşımdan hediye olarak gelen gömlek ve kravatı değiştirmek için Altınyıldız Classics İstanbul Optimumdaki mağazaya gittim. Ürünü hiç açmadığımı ve aynı ürünün L olan bedeni ile değiştirmek istediğimi söyledim. Ayrıca ürünün değişim kartını kaybettiğimi bu konuda bana yardımcı olmalarını rica ettim.

Ürün paketinde hiç açılmamış ve üzerinde de yeni sezon olduğuna dair etiketleri var. Bunlara rağmen mağaza çalışanları yardımcı olmamak adına herşeyi yaptı neredeyse. Şu anda ellerinde L beden gömlek bulunmadığını söylediklerinde artık konuşmanın bir anlamı olmadığını anladım. Böyle bir markanın bu kadar basit bir değişim isteğinde bile böylesine bir tavır takınmasına çok şaşırdım.

Özgür 82 Okunma

Cevaplar

  • Özgür27 Ocak 2014

    Sistemsel bahaneler yerine çözüm bulmanızı rica ederim.Bu kadar basit bir değişim işlemi için ne yapmam gerekiyor.Hiç açılmamış yeni sezon kendi ürünü değiştirmek ne kadar zor olabilir.Sadece aynı gömleğin L bedenini istiyorum.İvedilikle çözüm lütfen...

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Özgür A; Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Değişim yapmak istediğiniz ürününüzün değişim işlemi için Hediye değişim kartınız ile değişim yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde işlem yapılamamaktadır. Mali işlemlerin gerektirdiği bir zorunluluktur. Hediye değişim kartının ibraz edilemediği durumlarda, faturanızın ibraz edilmesi gerekmektedir. Sistem kaydınız üzerinden işlem yapıldığı için bilgilerinizin sistemde kaydı olmalıdır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön