08 Eylül 2014

Altınyıldız Classics Ürün Değişimi Yapılmadı.

İzmir Alsancak Montrö Meydanındaki Altınyıldız Classics Şubesinden 02/09/2014 tarihinde aldığım hediye gömleği bedeni olmadığı için büyüğü ile değiştirmek üzere 05/09/2014 tarihinde aldığım şubeye götürdüm. Giyildiğini iddia ederek ürünü değiştirmeyeceklerini söylemekle kalmayıp, kasadaki bayan çirkin bir tavırla gömleği önüme fırlattı.

Giyilmediğini yalnızca denendiğini defalarca anlatmaya çalışsam da beni dinlemeyerek 'kokuyor bu, leş gibi kokan bir şeyi başkasına satamam, olamaz'' şeklinde nahoş kelimeler sarf etti. Bundan sonra çevremin oradan alışverişini engelleyeceğimi bildiriyorum.

İlayda 1.442 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi08 Eylül 2014

    Sayın İlayda B. Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Konuya ilişkin ilgili departmana bilgisi verilmiştir. Bildiriminizi ve değerli görüşlerinizi aktardığınız için teşekkür ederiz. Değişim prosedürü kullanılmayan, ambalajı bozulmamış, etiketi üzerinde olan ürünleri kapsamaktadır.Tekrar satışı mümkün olmayan ürünler değişim veya iade alınamamaktadır. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön