29 Şubat 2016

Altınyıldız Classics Ürün Değişimi...

Almış olduğum üründe ağda erime olarak tabir edilen hata ile karşılaştım ve değişim talebiyle mağazaya başvurdum, fakat tarafıma red olarak dönüş yapıldı bu ürünün değişiminin yapılarak tarafıma dönüş yapılmasını istiyorum, aksi takdirde tüketici hakları mahkemesine başvuracağım yıllardır Altınyıldız Classics'den alışveriş yapıyorum ve ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum ürünün değiştirilmesini talep ediyorum.

Furkan 272 Okunma

Cevaplar

  • Furkan 03 Mart 2016

    ürünümü tekrar incelenmesi için yeniden gönderdim bu ürünün değişiminin yapılması gerekmektedir. diğer mağazalarda değişim oluyor fakat nedense altınyıldız mağazacılıkta değişim olmuyor ürettiğiniz ve sattığınız ürünün arkasında durarak gereğini yapmanız gerekmektedir. kayıtlara bakılırsa ben altınyıldızdan ilk defa ürün almıyorum müşteriye yaklaşım bu şekilde olmamalı aynı üründen bir adet daha var onda her hangi bir sorunum yok fakat bu ürün hatalı altını çizerek söylüyorum hatalı ben uğraşacağım elimden geleni yapacağım tarafıma en kısa sürede dönüş yapılmasını istiyorum.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi29 Şubat 2016

    Sayın Furkan UZUNOĞLU, Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınmaktadır. % 88 yün karışımlı ürünümüz yüksek kalite hassas kumaştan üretilmiştir. Bu tarz ürünlerin kullanımında ekstra hassasiyet gerekmektedir. Söz konusu ürün ağ kısmında oluşan deforme sürtünmeye bağlı ter asidi kaynaklı bölgesel deformasyondur. Ürünün genelinde benzer problem görülmemiştir. Sürtünmenin yoğun olduğu bölgelerde yıpranma oluşması dünya standartlarındadır. Yün oranının yüksek olduğu ürünlerde ter asidine bağlı deformasyon oluşabilir. Ürünlerin kullanım talimatında belirtildiği gibi ürünün yalnızca kuru temizleme işlemi görmesi gerekmektedir. Doğru bir temizleme işlemi ve bakım ürünlerinizi daha uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Bu nedenle ürünlerin bakım ve temizleme işlemi için etiket talimatını dikkate almanızı öneririz. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön