07 Mayıs 2013

Altınyıldız Classics Ürün Değişim Sorunu!

3 ay önce ACITY AVM Altınyıldız mağzasından almış olduğum klasik takımı pantolonun da kaynaklanan deformasyon nedeniyle 2 hafta önce şikayetimi bildirdim incelemek göndereceklerini söylediler dün ürünümün geldiği bilgisi verildi ürünün kabul edilmediği sonuç kullanıma dayalı ve defolu olan bölgenin terlemeden kaynaklandığı sonucu doğrultusunda yıpranmış olduğu belirtilmektedir.

Firma yetkililerine şunu sormaktayım bu ürün kışın alındı toplam 3 ay içinde bu ürün en fazla 5 kez giyildiğini belirtmek isterim bilişim sektöründe yer alan bir firma sahibiyim gardolabımda 10 takım elbisem olduğunu belirtmek isterim bu ürünü 90 gün boyunca hergün kullanılmadı tekrar bilgi beklemekteyim.

Hasan 73 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. BR Mağazacılığa ürünün ağ kısmında deforme olması şikayeti ile ulaşan 403008421070-52/6 barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Takım elbiseniz incelemeye alınmıştır. % 70 yün % 30 polyester karışımlı ürünümüz yüksek kalite hassas kumaştan üretilmiştir. Bu tarz ürünlerin kullanımında ekstra hassasiyet gerekmektedir. Söz konusu üründe oluşan deforme sürtünmeye bağlı ter asidi kaynaklı bölgesel deformasyondur. Ürünün genelinde benzer problem görülmemiştir. Sürtünmenin yoğun olduğu bölgelerde yıpranma oluşması dünya standartlarındadır. Yün oranının yüksek olduğu ürünlerde ter asidine bağlı deformasyon oluşabilir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön