06 Şubat 2015

Altınyıldız Classics Satın Aldığım Ürünü Göndermiyorlar!

02.02.2015 tarihinde Ankara Park Vera AVM mağazasından satın aldığım montun bana uygun bedeni mağazada olmadığı söylendi. Bunun üzerine sistemden bakılıp başka mağazada olduğu söylendi ve ürünü satın aldım. Ürünü direkt benim adresime kargo ile göndereceklerdi. Ancak 05.02.2015 tarihinde mağazayı arayıp ürünün elime ulaşmadığını söyledim ve ben sorunca aldığım ürün yeni akıllarına gelmiş olacak ki biz size birazdan dönelim denildi.

Döndüklerinde ise bir yanlışlık olmuş diğer mağazalarda yokmuş denildi. Siz mahalle bakkalı mı işletiyorsunuz? Varsa göndeririz, yoksa gelin iade yapalım deniliyor böyle bir hata olmaz. Olmayan ürünü satmak nasıl bir şey? Ürünümü derhal istiyorum!

Uğur 266 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 20 Şubat 2015

    Satın aldığım fakat gönderilmeyen ürünüm, stok kayması olmuş hiçbir mağazada yok denilen ürünün tesadüfen gittiğim başka mağazalarında olduğunu fakat mağaza personelinin ürünü kendine ayırdığını öğrendim ve bu durumu satın aldığım mağaza müdürüne bildirdim. Arkadaşlar konuyu araştırıp 4 gündür bana dönecekler dönemediler bir türlü. Ben parasını ödeyeli 25 gün olmuş bir ürünümü ürün kalmamış gönderemiyoruz denilerek resmen kandırıldım ve satamadıkları başka bir renk almam için her seferinde ısrar edildi. Bende aldığım rengin koyu tonunu gönderin bari dedim, bu sefer fiyat farkı çıkardılar karşıma hem de ürün bire bir aynı. Çağrı merkezlerini aradım ne deseler iyi, biz ne yapabiliriz bu konuda mağazayla görüşün denildi. Şaka gibi. Böyle rezil bir firma görmedim ben. Başka hiç bir şey demiyorum. Ürünü satın, sonra kalmamış deyip aslında olan ürünü kendinize ayırın. Pes doğrusu Sakın altınyıldız a yaklaşmayın.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi10 Şubat 2015

    Sayın Uğur A. Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Yaşamış olduğunuz transfer süreci ile ilgili ürün tedariğinin yapılamamasından dolayı kısmınızdan mağazamız ve firmamız adına özür dileriz.Mevzu konu hakkında tarafınız ile yapılan görüşmelerde bahsi edilen işlemler hakkında detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Mevzu ürün ile ilgili diğer renk katogorisinden füme ve vizon renklerinden tercih sunulmuştur.Tarafınızın beğenisine ve ihtiyacınıza uygun olmaması sebebi ile ürünler hakkında gönderim olamamıştır.İnternet sitemizden beğeninize uygun ve ödeme yapılan rakamlarda ürün beğenerek mağazamızdan ürün gönderimi önerisi tarafınızdan kabul görmemiş olup.Mevzu ürün bedelinin kısmınıza geri ödemesi ile ilgili hesap numarası bilgilerinizi talep etmemize istinaden cevabınız red olmuştur.Mevzu ürün bedelinin kısmımıza bağışlanması ile ilgili irade bildirimlerinize istinaden bu bedelin tarafınıza ürün veya ücret geri ödemesi şeklinde sunduğumuz işlemlere istinaden iradeniz beklenmektedir. Konuyu bilginize sunarız. Saygılarımızla...

  • Uğur 09 Şubat 2015

    Şikayetvar.com a yaptığım sikayete cevap verme tenezzülünde bile bulunulmayınca altınyıldız ın çağrı merkezlerini aradım. Durumu anlattım. Daha sonra bana döndüler ve "ürünün başka rengi var onu verelim ya da paranızı iade edelim" gibi saçma teklifte bulundurlar. Ellerinde olan satılmayan ürünü zorla satmak için yeni taktik bulmuşlar. Ürünün başka rengini alacak olsam zaten onu alırdım. Parayı iade almakla uğraştıracaklar birde! Yok hesap numarası verin yok bankaya gidin v. s. v. s. Ondan dolayı parayı istemedim ve onlara parayı bağışladığımı söyledim. Benim gibi bi kaç yüz tane müşteriye böyle yapsalar, havadan iyi para gelir bunlara. Güzel taktik devam böyle altınyıldız!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön