13 Şubat 2014

Altınyıldız Classics Personelinin Davranışları Çok Kaba.

Altınyıldız Classics'te 1 ay önce yapmış olduğum alışveriş sonrasında ürün değişimi için Ankara-Optimum Outlet firmasına gittim ve ürünün değiştirilmesi için ricada bulundum. Ancak firmada bulunan yetkililer bu konuda bana yardımcı olmadılar. Ayrıca davranışlarında da sıkıntılar vardı.

Ürünü verdikten sonra değişim için bana yol göstermelerini istedim ancak hemen al git der gibi bir tavırla bana yol göstermediler. Nihayetinde kendim beğendim ve kasiyerde değişimi sağladım hatta ürün için poşet bile vermeden bana vermeye çalıştılar. Alışveriş sırasında ellerinden geleni yapıyorlar ancak ürün değişimi gibi bir durumda sıkıntı yaratıyorlar. Artık alışveriş yapmayacağım bu firma ile.

Onur 69 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi20 Şubat 2014

    Sayın Onur A; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağaza satış ekiplerimiz, insan kaynakları departmanımız ve üst düzey yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır. Tüm bu çalışmaların neticesinde Ankara Optimum mağaza personeli ile ilgili olumsuz bir geri dönüş almak tarafımızı ziyadesiyle üzmüştür. Konu Bölge Müdürümüzce değerlendirmeye alınmıştır. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön