09 Ocak 2014

Altınyıldız Classics Personeline Kaba Davranıyor!

Optimum AVM'de bulunan Altınyıldız Classics mağazasına gittik alışveriş yaptık. Bize yardımcı olan arkadaş 4 pantolonumuz için paça boylarını yapabileceklerini ertesi gün alabileceğimizi iletti. Ertesi gün annem iş çıkışında almaya gitti. Poşet depodan getirilip yapıldığı söylenerek anneme verilmiş.

Eve geldiğimizde pantolonların bırakın yapılmasını takılan iğneleri bile aynen durmaktaydı. Tekrar gittim anında paçaların yapılmasını söyledim. T*** isimli personel özür dileyeceğine böyle birşeyin olabileceğini zaten böyle bir hizmet vermek zorunda olmadıklarını mağdur olmayalım diye yaptıklarını söyledi. Kapanışa doğru almaya gittiğimde yüzüme bile bakmayarak stresimi boş yere onlardan çıkardığımı söyledi.

Duygu 134 Okunma

Cevaplar

  • Duygu15 Ocak 2014

    Aranmadim bile umarim gercekten uyari yapilmistir.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi10 Ocak 2014

    Sayın Duygu S; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Konuyla ilgili mağaza personelimiz ile görüşme gerçekleştirilecektir. Bu doğrultuda gerekli önlemleri alacağımızı ve gerekli uyarıların yapılacağını bilginize sunmak istiyoruz. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön