18 Eylül 2013

Altınyıldız Classics Personeli Satışta Yanlış Bilgi Verdi!

Cepa Altınyıldız Classics mağazasından iki adet takım elbise aldım. Satış personeline bizzat elbisedeki yün oranını sorduğumda %70 oranında yün olduğunu dinledim. Paçalarının yapılması için ürünleri ertesi gün aldım. Elbiseyi giymemle beraber kaşıntı olması ürünlerin etiketini kontrol etmeme sebep oldu. Ürünlerdeki yün oranı %23 olduğunu görmemle satış yapan personeli aradım.

Fakat kendisinin ilk gösterdiği üründe %70 yün olduğunu benim satın aldığım ürünler kampanyalı olduğundan %23 yün olduğu, ürünlerde paça yapıldığından dolayıda artık bir şey yapılamayacağını bildirdi. Satış sonrası hizmetleri aradığımda bir daha satıcıya güvenmemem ve kendimi kontrol etmem gerektiği dersi verildi. Böyle bir satışı kınıyorum.

Erdal 112 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Erdal K; Ürününüzle yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Müşteri İlişkileri görüşme kaydınız incelenmiştir. Ürünü satın almadan durumun tarafınıza iletildiği ürünü yetkiliye bildirmek üzere satın aldığınız bilgisini tarafımıza iletmiş olduğunuzdan sizlere 30 gün içerisinde kullanılmayan ve tadilatı olmayan ürünlerde değişim yapabileceğiniz bilgisi verilmiştir. Ürün tadilatını yaptırdığınızı tarafımıza ilettiğinizden değişim konusunda yardımcı olunamayacağı konusunda bilgi verilmiş, tarafınızın kontrol etmesi gerektiğine dair ibare ve ifadeler kullanılmamıştır. Saygılarımızla. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön