27 Ocak 2014

Altınyıldız Classics Personeli Beni Yanılttı.

Karabük Beymen (Altın Yıldız) mağazasından yaklaşık 4 ay önce bir keten pantolon beğendim. Ancak pantolonun beli birazcık sıktı. Beymen'de çalışan personel pantolonun belinin bir hafta giyince açacağını, açılmadığı takdirde terzide belini bir beden açtıracağını söyledi. Ancak pantolonun beli açılmadı.

Pantolonu birkaç gün giydikten sonra askısına astım. Nasıl olsa terzi açar diye. Aradan epey zaman geçti, mağazaya gittim, durumu anlattım. Pantolonu satan personelin artık mağazada çalışmadığı, üstelik keten pantolonun belinin de açılamayacağını söylediler. Bölge temsilcisini arayacaklarını söylediler. Bir hafta sonra olumsuz cevap aldıklarını söylediler. Yetkililerden duruma çözüm bekliyorum.

Mustafa 74 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Mustafa A; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerinizin tadilat işlemi konusunda bir ay içerisinde mağazalarımızdan destek alabilirsiniz. Aksi taktirde işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön