18 Ağustos 2014

Altınyıldız Classics Pantolonu Göndermiş ve Değiştirmiyor.

Yaklaşık 20 gün önce altinyildizclassics.com sitesinden almış olduğum pantolon defolu çıktı. Pantolunun iç kısmında boydan boya kesik kesik sökükler mevcut. Giyilebilecek durumda değil. Ben Altınyıldız kalitesine güvenerek incelemeden pantolonu paça kısaltmaya gönderdim. Bayram günü giydiğimde bu sökükleri fark ettim. Hemen sonrasında firmaya mail attım.

Pantolonu alalı 1 hafta olmuştu. Firma ile görüştüm ve karşı ödemeli göndermemi söylediler. Bende y.kargo ile gönderdim. Aradan birkaç gün geçti pantolunu hiçbir işlem yapmadan geri göndermişler. İçinde sebep belirtmemişler. Paça kısalttırdığım için işlem görmemiş. Kurumsallıktan uzak bir firma. Şaşırdım. Not bile yazılmamış.

Ahmet 1.432 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 19 Ağustos 2014

    İncelemeye almayarak gönderdiğiniz ürünün içerisine neden geri gönderildiği ile alakalı bir not bile düşülmemiş? Bu profesyonelliğe sığmaz. Nerede kurumsallık? Ürünün geç gelmesi, tadilat görmesi sizin defolu ve çürük iple dikilmiş bir ürün gönderdiğiniz gerçeğiniz değiştirmiyor. Şu ana kadar onlarca firma ile alışveirş yaptım internet üzerinden. hiçbirisi sizin kadar acemi ve müşteri hizmetleri yetkilisi dik kafalı değildi. 14 günlük süre mecburen geçti çünkü bayrama denk geldi. Ben size hemen mail attım. 14 gün dolmadan. Bayram sonrası size 1 hafta hiçbir şekilde telefonla ulaşamadım. Ürünün tadilat görmesi sizin bana ayıplı mal gönderdiğiniz gerçeğini değiştirmiyor. Bana göz göre göre ayıplı mal gönderdiniz. Tadilat paçada yapıldı sökük olan bölgelere değil. Ürünü size yollasam ne olacak? Ürünün kalitesiz olduğunu gerçeği hiçbir zaman değişmeyecek. Bana pantolunu dikip gönderecesiniz. Zaten ücret iadesi olmayacağını söylüyorsunuz. Eğer müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olsaydınız telefonda sinirli bir müşteriye dik dik konuşup olayı daha fazla büyütmezdiniz. Ürünü göndermiyorum ama bu olayı her fırsatta her platformda dile getireceğimi biliniz.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Sayın Ahmet C. Tarafımıza ürünün değişimi/ iadesi amacı ile gönderdiğiniz mevcuttur.Tarafımızdan satın aldığınız ürünler tarafınıza ulaştığı tarihi takip eden 14 gün üründe kullanım,tadilat görmeyen ve etiketi üzerinde olan tüm ürünlerde fatura ile bu prosedüre uygun yurt içi kargo ile bir gönderim gerçekleştirdiğiniz taktirde değişim iade işlemi gerçekleştirmekteyiz. Tarafınızın belirtmiş olduğu durum ile ilgili ürünü incelenmesi üzerine tarafımıza gönderebileceğinizi belirtmek isterim.Bir not şeklinde ürün üzerinde yaşadığınız problemi detayları ile ifade ederek ürünü faturası ile birlikte incelenmesini talep ettiğinizi belirterek tarafımıza alıcı ödemeli olarak göndermeniz yeterlidir.İnceleme prosedürümüz 15 iş günüdür inceleme neticesi tarafınıza sistemimizde kayıtlı bulunan numaranıza sms bilgisi olarak bildirilecektir. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön