07 Eylül 2013

Altınyıldız Classics Pantolon Kumaşında Açılma!

Bir markadan herkesin şikayeti aynı olursa marka önce iğneyi kendine batırmalı.3 defa giyilen Pantolonda tel tel açılmalar oldu. Ürünü incelemeye almışlar bugün mağazayı aradım. Baktılar ürün değişimi olmuyormuş, henüz açılmaya neden olan şeyin ne olduğunu bilmiyorum. Ama herkese kopyala yapıştır tarzında cevaplar vermişsiniz.

Asite bağlı yıpranma, yok efendim kullanmada kullanıcı hatası, ne yani Altınyıldız Classics'ten aldığımız pantolonun üzerine oturmayalım,terlemeyelim, aldığımız ürüne gözümüz gibi bakalım, ne olmuş Altınyıldız'dan pantolon aldık. Üretmiş olduğunuz ürünleri bence kendiniz bir giyinde anlayın ürünün mü kullanıcının mı hatası olduğunu. 3 defa giyilen üründe bu oluyorsa zaten denilecek birşey yok.

Ömer 342 Okunma

Cevaplar

  • Ömer09 Eylül 2013

    3 defa giyilen pantolon,zorlama veya sürtünme gibi bahaneler,çok üzücü bundan sonra sizden yapacağım alışverişlerde( ki yapacağımı sanmıyorum)pantolonu 2'den fazla giymeyeceğim ve üzerine oturmayacağım. ilginiz için teşekkürler.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Ömer Ç, Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Ürününüz ağ kısmında deforme olması şikayetiyle incelemeye alınmıştır. Söz konusu ürününüzün ağ kısmında oluşan deformasyonun kullanım sırasında ani hareket ve zorlama kaynaklı durum olduğu ve sürtünme sonucunda meydana geldiği tespit edilmiştir. Üretim ve kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön