15 Mart 2013

Altınyıldız Classics Paket İçinden Farklı Beden Çıktı!

Markaya güvenerek eşime XL beden 2 paket(3'lü) boxer aldık. Paketlerin açılması ve bakılması kontrolü mağazada yasak olduğu söylendi. Eve geldiğimizde 6 adedide yıkadım. Asarken Xl yazan kapalı paketten 2 adet L çıktığını farkettim. Değişim için mağazaya götürdük . Ürün reddedildi. Hiçbir yetkiliye de ulaşılamıyor.

E. hanım tek söylediği iç çamaşırı değişimi olmuyor. Kapalı olarak satılan bir paketin beden içeriğini siz doğru koymuyor ve bu marka altında satıyorsanız bir dahada Altınyıldız'dan çöp almam herkese de durumu anlatırım. Böyle müşteri hizmeti olan bir tekstil firmasına güvenim kalmaz. Lütfen klasik değişim olmaz değil nasıl farklı beden satışı yaptığınızı açıklayın !!!!!

Asli 106 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Aslı E. ; Şikayetvar.com internet adresi üzerinden göndermiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını iletmek isteriz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Ancak prosedürlerimiz gereği kullanılan ve yıkanan ürünlerin çamaşır dahi olsa değişim ve iadesi yapılmamaktadır. Ürünleri kullanmadan ya da yıkamadan önce fark edilmiş olunsaydı değişim işlemlerini gerçekleştirecektik ancak bu durumda yardımcı olamayacağımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Göstermiş olduğunuz anlyaışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön