11 Mart 2015

Altınyıldız Classics Paça Boyu Yapılmamış.

İzmir 9 Eylül fuar girişinin karşısındaki şubeden düğünüm için iki adet takım elbise aldım. Paça boyu için ölçümü aldılar. İki gün sonra aldım marka dedik güvendik fakat düğün günü elbisemi giydiğimde başımdan kaynar sular döküldü. Paçalar öylece duruyor. Nsıl komedi mi? Düğün o bir de üstüne kıyafet giymedim eski elbisemi giydim.

Düğün ertesi elbiseleri iade etmek istedim fakat geri almadılar. Üstelik alalı bir ay bile olmamıştı almama nedeni daha da komik paça boyu yapılmış. Bu 20 cm uzun nasıl yaptınız paça boyunu dediğimde cevap; bu bizim değil anlaşmalı terzimizin hatası demez mi. Bir daha bu markanın adını duymak istemiyorum.

Aydin 1.387 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi11 Mart 2015

    Sayın Aydın Ünüvar; Belirtmiş olduğumuz sürece ilişkin daha önce de iletilmiş olduğu üzere; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Komandatura hizmetinin alınacağı terzi, üst düzey yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde seçilmektedir.. Tüm bu çalışmaların neticesinde terzi işlemleri ile ilgili olumsuz bir geri dönüş almak tarafımızı ziyadesiyle üzmüştür. Mağazamızı ziyaret etmeniz durumunda terzi işlemlerine ilişkin sizlere M***** Bey yardımcı olacaktır. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön