22 Aralık 2015

Altınyıldız Classics Müşteri Hizmetleri Personeli Kaba Davrandı!

Altinyildizclassics.com sitesinden alışveriş yaptım, siparişimiz detayı ile ilgili bilgi almak adına müşteri hizmetlerini aradım, telefonu As*** isimli bir bayan açtı, görüşme esnasında sipariş numaramı aldı ve siparişin bir beyefendi ismine ait olduğunu iletti, ben siparişin kendi adıma olduğunu ilettiğim an telefon suratıma kapandı.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerini 3 defa daha aradım telefon açıldı ve hep kapandı, bu bilgileri içeren bir mail firmaya ilettiğimde müşteri temsilcisi As*** hanım telefon ile tarafıma geri dönüş yaparak beni azarladı ve telefonu suratıma kapattı.

Altınyıldız gibi yılların markasına yakışmayan bir hizmet ve yine firmaya yakışmayan A*** hanım.

Menekşe 179 Okunma

Cevaplar

 • Menekşe24 Aralık 2015

  Müşteri hizmetlerinde 2 kişi çalışıyor müşteriye yardımcı olunmuyor ve hatta kötü davranılıyor, E**** isimli bir bayan var kendisi müşteri hizmetlerinde yetkili olduğunu söyledi ama E****hanım bile o kadar sorun yaşamama rağmen telafi yoluna gitmedi, kusura bakmayın bile demedi, aksine ister al ister iptal et imalarında bulundu. Ben müşteri olarak karşımda gerçekten iyi niyetle bana yardımcı olmak isteyen biri ile muhatap olamadım ve siparişimi iptal ettim. Bu iki arkadaş koskoca altınyıldız markasını temsil eden kişiler olarak seçilmiş fakat çok yanlış bir seçim olmuş. Yılların markasına yakışmayan bir müşteri hizmetleriniz mevcut. Bir daha altınyıldız markasından asla hiçbir şey almam

 • Menekşe23 Aralık 2015

  Siparişimi iptal eder misiniz Bu kadar kötü bir firmadan ürün aldığıma pişman oldum acil ücret iademi istiyorum

 • Menekşe23 Aralık 2015

  Merhaba, öncelikle böyle bir cevap vermiş olduğunuza inanmıyorum. Resmen danışıklı dövüş, asuman Hanım'ın beni aradığı kayıt dinlendi mi? Telefondaki hitap tarzı, ses tonu ve imalarını dinlediniz ve buna rağmen benim belirttiklerimin olmadığını iletiyorsanız siz resmen müşteri hizmetleri konusunda vasatsınız hatta ürünü satarım keyfime bakarım gerisine de karışmam diyorsunuz

 • Altınyıldız Classics Temsilcisi22 Aralık 2015

  Sayın Menekşe Bilgili; Belirtmiş olduğunuz kayıtlar incelenmiş olup, kayıtlarda beyan etmiş olduğunuz duruma rastlanmadığı ve firmamızda mevcut elektrik kesintisi nedeni ile hattın kesildiği ve ardından tarafımıza ulaşamamış olduğunuzun beyanı tespit edilmiştir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön