05 Haziran 2015

Altınyıldız Classics Müşteri Hizmetleri Çok Kötü!

Altınyıldız İzmir Çiğli Kipa mağazasından aldığım klasik ayakkabı, giydiğim ilk gün ayağımın üstünde tahriş ve yara yaptı. Daha önce Altınyıldız'dan aldığım ayakkabıda veya diğer markalarda böyle bir sorun yaşamamıştım. Ben de geri götürdüm. İncelemeye gönderdiler.

İnceleme sonucu bir sorun olmadığını söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım. Oradaki çalışan da hiç yardımcı olmadı. Müşteri olarak hiçbir yardım görmedim. Müşteri hizmetleri değil, sanki firmayı savunma birimi. Bir daha Altınyıldız'dan hiçbir şey almam.

Soner 342 Okunma

Cevaplar

  • Soner 16 Ekim 2015

    Bundan sonraki alışverişlerim mi? Çok zor be...

  • Soner 05 Haziran 2015

    Standart cevaplar, çözüme yönelik olmayan, sırf cevap vermiş görünmek için yapılan işlemler... Zaten 5 dakikada cevap vermenizden belli. Diğer kullanıcılara verdiğiniz yanıtlar da benzer şekilde. Bir daha asla sizden bir şey almam.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi05 Haziran 2015

    Sayın Soner ŞİMŞEK, Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor. BR Mağazacılığa ürünün ayağı vurması şikayeti ile ulaşan 4R2215200025-39 barkod numaralı Altınyıldız Classics Marka Ayakkabınız incelemeye alınmıştır. Söz konusu ürün üzerinde yapılan incelemeler neticesinde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön