20 Aralık 2014

Altınyıldız Classics Müşteri Bilgileri Düzensizliği!

Optimumdan almış olduğum pantolon renk ve dikiş atması sebebiyle incelemeye göndermek istedim. Bu pantolonlar yapıyor şeklinde saygısız bir tavır sergilendi. Ardından A City mağazanızda da aynı tutum sergilendi.

Altınyıldız Classics müşteri hizmetlerini aradım A****** hanım diye bir bayan ilgilenmeye çalıştı fakat bir daha ulaşamadım bekleyenler arasında birinci olmama rağmen 23 dakika bekledim açan olmadı. Tekrar Gimart mağazanızdan ilgi ve alakasından dolayı C** Ş.'e teşekkür ederim.

Müşteri bilgilerime hala ulaşamıyorlar abi getir içindeki barkodtan buluruz demelerine rağmen demek ki bayilerinize söz geçiremiyorsunuz. Fatura keserken önünüze ilk gelen Serdar K.'ya keserseniz bulamazsınız.

Serdar 1.391 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 27 Aralık 2014

    Faturası elimde olan ürünlerle ilgili ne işlem yaptınız ki bulamadığımı soruyorsunuz ürünleri geri alın diye mesaj attı 2 gün sonra 2 günde terzinizden alamıyoruz incelemeden nasıl geldi? Markanızı tercih ettiğim için teşekküre gerek yok ben bu eksikliği kendimde nasıl göremedim siz gösterdiniz size teşekkürler

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi22 Aralık 2014

    Sayın Serdar K. Mevzu kaydınıza erişilebilmesi amacıyla tarafımıza bahsi edilen ürün faturasında yer alan bilgileri paylaşmanızı rica ederiz.Satın alım sonrası tarafınıza sunulan faturanın muhafaza edilmesi ve bu evrakın işlemler sırasında mağazaya sunumu ile gerekli işlemler yapılmaktadır. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön