06 Mayıs 2013

Altınyıldız Classics Kusurlu Pantolon!

Ankara anatolyum mağazasından pantolon aldım 1. 5 ayda pantolonun rengi attı mağazaya götürdüm fabrikaya göndereceğiz dediler pantolona kaliteli diye yıkamada bile dikkat ettiğim halde ürünü kabul etmediler ben kendi çevreme herkese bu olayı anlatacağım kesinlikle altınyıldızdan ürün almamaları konusunda ikna edeceğim.

Ben çok pişman oldum eski altınyıldız olmadığını herkese inandıracağım hiçbir şekilde ilgilenilmediğini herşeyin yanıltmacadan ibaret olduğunu bildireceğim gerekirse tüketici haklarına şikayette bulunacağım eğer şikayetimi değerlendirmezseniz biz çok iyi bir marka sanıyorduk ama yanılmışız.

Süleyman 223 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman07 Mayıs 2013

    oldu tamam ben bir daha aynı hatayı yaparım.. güldürmeyin beni size gelip ürün alırım tamam canım ben birçok firmadan ürün aldım bu sıkıntıyı sadece sizde yaşadım ben ürünü 1 defa 30 derecede omo ile yıkadım sen kalkmışsın yıkamada hata var deterjanda hata var diyorsun kimi kandırıyorsun sen ancak kendini kandırırsın üç kuruşluk mal için benim sıkıntı çektiğime değmez birdaha da dükkanınızın önünden ben geçmem tanıdıklarımı da geçirmem çok teşekür ederim saygılarımla.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz ; Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. 02.01.2013 tarihinde Ankamall mağazamızdan satın aldığınız ve 30.04.2013 tarihinde BR Mağazacılığa üründe renk atması şikayeti ile ulaşan 4R0113100108-52 barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Pantolonunuz incelemeye alınmıştır. Söz konusu üründe oluşan deformasyonlar hatalı temizleme işlemi kaynaklıdır. Ürünün üzerinde oluşan renk değişimi yüksek devirde santrifüj yapıldığı için oluşmuştur. Temizleme talimatlarına uyulmadığında şikayet konusu durum meydana gelmiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön