27 Nisan 2013

Altınyıldız Classics Kol Renkleri Farkı!

19 Nisan 2013 günü Bursa – Antalya seyahatimde,Bozüyük Sarar Outlet de bulunan ALTINYILDIZ Mağazasından lacivert takım elbise aldım.Ancak evime geldiğimde sabah gün ışığında elbiseye tekrar baktığımda takım elbise Ceketinin her iki kolunun kumaş renginin farklı olduğunu gördüm.

Yolculuk esnasında alınan bu malın nasıl olsa yolculuk ediyor uzağa gidecek geri getiremez ben de bunu kaptırırım zihniyeti ile esnaflık olmaz Ben kesinlikle şuna inanıyorum bu mal bilerek müşteriye veriliyor. Hani denilecek görmedik bilmiyoruz yanlışlık olmuş falan filan ! hayır bu kesinlikle biliniyor ve gelip geçici diye kaptırılıyor.

Alpaslan 89 Okunma

Cevaplar

  • Alpaslan01 Mayıs 2013

    ilginize teşekkür ederim, en kısa sürede hatalı elbise incelenmek üzere Bursa Altınyıldız mağzasına gönderilecektir. Ürün incelendiğinde sizlerde göreceksiniz ki , Kurumsal bir firmada bu ürünün mağzaya kadar gelebilmesi , mağzada teshir edilmesi ve bir satış elemanının bunu fark etmesinin imkansız olduğu anlaşılacaktır.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz, yaşadığınız bu üzücü duruma ilişkin tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağazamız tarafından defolu olduğu fark edilen tüm ürünlerimiz merkeze iade edilmekte ve sorun yaşanmamaktadır. Tarafınızın ifade ettiği gibi, mağaza personelimiz tarafından deformasyonun tespit edilip kasten tarafınıza satışı sunumu söz konusu değildir. Kurumsal bir firma olmamız sebebiyle pek çok şehirde mağazamız bulunmaktadır. Ürününüzü sizlere en yakın mağazamıza teslim ederek inceleme işlemi başlatabilirsiniz. Saygılarımızla. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön