Altınyıldız Classics Kargom Yırtık Geldi!

Ertuğrul K. |

Bugün ilgili şubeden kargomu teslim alırken resimdeki gibi üst ağız elle tutma yeri kısmı yırtıktı, kargom bu durumda tozdan, yağıştan, taşınan diğer malzemelerden sızabilecek sıvılardan vs. etkilenebilirdi. Bu konuda müşteri olarak memnuniyetsizliğimi belirtmek isterim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertuğrul K.
  31 Mart
  20:19

  Sn.. Yetkili; Ben hizmeti sizden aldım ücretide size ödedim muhatabım sizsiniz dolasıyla ilgili kargo şirketiyle ben değil siz görüşünüz ve bundan sonraki süreçte en azından bu ve benzer nahoş durumlara meyil vermemek için kargoları paketlerken daha çok özen gösterirseniz ve ayrıca kargo şirketine bu konuda ciddi uyarılar yaparsanız ya da farklı alternatif kargo şirketlerini tercih eder veya müşteriye bu tercihi bırakırsanız müşteri olarak memnun oluruz " ilgili kargo şirketini ben tercih etmedim siz anlaşmalı olduğunuz için gönderiyi bu taşıyıcı firma ile gönderdiniz bilginize önemle...

 • 31 Mart
  16:06

  Sayın Ertuğrul K*****;

  Yurtiçi kargo adına taraflarınız' dan özür dileriz.

  Tarafımız ile ekran görüntüsünü paylaşmış olduğunuz şekilde gelen gönderiler ile ilgi yurtiçi kargo genel müdürlüğü ile iletişime geçebilir, veya kargoyu teslim almayıp, gelen kargo görevlisine gönderinin tarafınıza hasarlı ulaştığına dair tutanak tutturabilirsiniz.

  Konuyu bilginize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.
  Altınyıldız Classics Müşteri Hizmetleri