19 Nisan 2013

Altınyıldız Classics Kabanın Yaka Kısmında Tüylenme!

Kışa girmeden afium mağazasında 180 tl'ye kaban almıştım. sadece 15 gün içerisinde yaka kısmı tüylendi. Hemen götürdüm, fabrikaya gönderdiler, herhangi bir hata olmadığını söyleyip ürünü geri verdiler. Eğer bu üründe sorun yoksa markanız da sorun var, daha önceden birçok kez alışveriş yaptığım mağazanıza o günden beri bir daha girmedim.

Kabanı da o şekilde giymek zorunda kaldım. giydikçe de sizi anıyorum. sn. firma yetkilileri, lütfen bana bir daha indirim mesajı da göndermeyin, numaramı kayıtlarınızdan silin. bu firmanın birşey konuyla ilgili olarak birşey yapmayacağından eminim. Ancak bilmeyenlerin boş yere bu markaya para vermelerini istemem.

Abdulvahap 196 Okunma

Cevaplar

  • Abdulvahap22 Nisan 2013

    Ben deri mont satın almadım. şikayetimde de yazdığım gibi kaban (kaşe) satın aldım. Dikkatle okursanız görürsünüz. Sorunun kumaş kalitesinden kaynaklandığına eminim. 15 gün içerisinde pamuklandı. lekelenme şikayetim yoktu.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; BR Mağazacılığa lekelenme şikayeti ile ulaşan 450823024008-M barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Deri Montunuz incelemeye alınmıştır. Söz konusu üründe oluşan lekelenmenin kullanıma bağlı oluştuğu tespit edilmiştir. Hava koşullarına ve üç boyutlu hareketlere bağlı olarak oluşan açılmalar olduğu tespit edilmiştir. Üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön