Altınyıldız Classics İlk Giymede Sorun Olan Gömleği Kabul Etmedi.

Dursun Ercan B. |

Gömlek aldım, ilk giymemde kumaşta sorun oldu. Geri götürdüm mağazaya fabrikaya gönderdiler ama değişim için onay gelmedi.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dursun Ercan B.
  14 Mayıs
  20:18

  Standart cevaplar

 • Dursun Ercan B.
  30 Kasım
  19:53

  Merhaba birincisi bir tarafında yoğunluk var orayı bilmiyorum da kabul edemedigim kolunda ve ust tarafta da birer tane daha oluşmustu bununla beraber tarafıma geri gonderdiginiz gömleğimi ise verirken doldurulan formu bulamagım için mağazanızdan hala alamadım çünkü vermiyorlar . Parasını verdigim gömleğimi hala alamadım kullanamiyorum. Kimseye de tavsiye etmiyorum en son bugün saf gibi yeni ürünler aldım daha tercih etmicem...teşekkürler

 • 14 Kasım
  09:05

  Sayın Dursun Ercan B.

  Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor.

  BR Mağazacılığa ürün ön kısmında tüylenme şikayeti ile ulaşan Altınyıldız Classics Marka Gömleğiniz incelemeye alınmıştır.

  Söz konusu üründe görülen deformasyon dış etki kaynaklı sert ve pürüzlü yüzeye temas ile oluşan deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Ürünün kendiliğinden bu tarz bir deformasyona uğraması söz konusu değildir.

  Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile.

  Saygılarımızla,