05 Şubat 2014

Altınyıldız Classics İademi Yapmıyor.

26.12.2013 tarihinde Ankara Optimum AVM Altınyıldız Classics- Beymen (Bey hazır giyim) den 282.97 tl tek çekim kredi kartım ile alışveriş yaptım. Ertesi gün 27.12.2013 tarihinde 250 tl olan kısmının iade ettim. Ocak ve şubat ekstremde iade yapılmadı. Mağazayı arıyorum biz iade işlemini yaptık diyorlar. Bankayı arıyorum bize ulaşan birşey yok diyor. Tüketicilerinize bu şekilde davranırsanız bir daha sizi tercih etmezler. Firmadan ivedilikle iadenin kartıma yapılmasını istiyorum.

Hasan 88 Okunma

Cevaplar

  • Hasan05 Mart 2014

    Altınyıldız Classics markasının genel merkezinde çalışan ve her türlü yardımını esirgemeyen Elvan Hanıma teşekkür ediyorum. Onun uğraşları sonucunda iade yapıldı. Uzun bir süredir bu markadan alış veriş yapıyorum. Genel merkezdeki çalışanların marka imajına göstermiş oldukları hassasiyetin onda biri bile perakende mağaza çalışanlarında bulunmuyor. Duyarsın, neme lazımcı bir tavırları var. Problemimin çözümü aşamasında emeği geçen herkese saygılarımı sunuyorum.. Hasan MESCİ

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Hasan Mesci; Yaşanan gecikme sebebiyle tarafınızdan özür dileriz. Şikayetiniz üzerine 06/02/2014 tarihinde bankanız ile irtibata geçerek sorunun giderilmesi talep edilmiş olup, bir sonraki dönem ektrenize yansıyacağı iletilmiştir. Markamızı tercih etmiş olduğunuz ve süreçle ilgili anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön