21 Ekim 2014

Altınyıldız Classics İade/Değişim Yapmadı.

İzmit outlet mağazasından 2 adet gömlek aldım. Satıcı arkadaş ürünlerde gözle görülmeyecek ölçüde ufak kusurlar olabildiğini belirtti ve bende o anda herhangi sorun görmedim ve aldım. Eve gittiğimde gömleğin her iki tarafından aşağıya kadar inen bariz kumaş hatası vardı geri götürdüm.

Mağaza yetkilileri bunun defolu olduğunu bilerek aldığımı söyleyip iade değişim kabul etmediklerini bildirdi. Satış esnasında ürünün kusuru bana gösterilmediğinden iade hakkım olduğuna eminim ama mağaza bana zorluk çıkarıyor. Aldığım gömlekleri orada bıraktım ve çıktım. Altınyıldız mağazasının tavrı kabul edilemez.

Eviç 1.501 Okunma

Cevaplar

  • Eviç22 Ekim 2014

    6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunundan alın: defolu ve teşhir ürünü satışlarında Satış Sözleşmelerinde ayıplı bölgeler veya detaylar açıkça belirtilmelidir. mağaza ise normalde ürünlerin üzerine yazıyoruz ama insanlar kopartıyor şeklinde savunma yapıyorlar.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın Evinç T. Faturada belirtilen değişim iade koşulları gereğince işlem yapılmaktadır.Defolu barkodlu ürünler ile ilgili faturanızda prosedür belirtilmektedir. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder ve bir sonraki alışverişinizde yardımcı olabilmek dileğiyle. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön