26 Şubat 2013

Altınyıldız Classics İade Kabul Etmedi!

Firmanızın Afyon Afium AVM'deki şubesinden aldığım hakim yaka slimfit gömleği ambalajı açılmamış durumda normal yaka gömlekle değiştirmek istediğimde bedenime uygun normal yaka gömlek olmadığını söylediler. İade etmek istediğimdeyse firma prensiplerde iade olmadığını bildirdiler. Tüketici hakları gereği iade hakkımın olduğunu belirttim.

Başka bir ürünle değişim önerdiler, istediğim gömlek geldiğinde değişim yaparım dediğimde 1 ayı geçerse değişim yapamayız, tüketici haklarının verdiği süre budur diyerek iade konusunda kabul etmedikleri tüketici haklarını öne sürdüler. Bir öğretmen olarak bugüne kadar bütün takımlarımı mağazanızdan aldım fakat bir daha sizden alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Sefa 85 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın Sefa E. ; Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüzle yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağazamızla ilgili gereken işlemler başlatılmıştır. Almış olduğunuz ve kullanılmayan ürünlerinizi 1 ay içerisinde değiştirebilir ve para iadesi talep edebilirsiniz. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön