Altınyıldız Classics İade Değişim Talebi..

Yunus K. |

Altınyıldız mağazasından parfüm aldım. Ancak kokusu kalıcı olmadığından ürün incelemeye gönderildi. Değişim kabul edilmedi diye mesaj geldi. Kokusu güzel ancak kalıcı değil. 5 dakika içinde uçuyor. Açıkta satılan parfüm aldım 7.5 TL'ye, daha kalıcı olduğu kesin.

Birkaç defa kullandığım parfüm şişesinde öylece 2 haftadan beridir mağazanızda duruyor. Kusura bakmayın ama o kadar para verip de memnun kalmadığım o ürünü mağazanızdan geriye almam. Başka bir ürün ile değişimini sağlayın lütfen. Daimi müşterinizi bu tatsız olay yüzünden kaybetmeyin. İlgilenirseniz sevinirim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus K.
  12 Mayıs
  08:31

  Altınyıldızın sadece çorabı güzel. Gerisi hikaye, alacaksanız sadece çorap alın çorap, oda Bambu olduğun için. Kesinlikle parfüm falan almayın.

 • Yunus K.
  04 Mayıs
  13:56

  Ne yazık ki mutsuz son. Altınyıldızdan parfüm alırsanız pişman olursunuz. İlgilenen biri muhatap bile çıkmıyor karşınıza. Lütfedip telefon açmıyorlar. Yazık

 • Yunus K.
  21 Nisan
  21:30

  Siz siz olun bir giyim mağazasından benim gibi bir hata yapıp parfüm almayın. Kokusu 5 dakikada paranız da saniyesinde ucar. mağaza da ilgilenmez kalirsiniz dısdımlak. Limon kolonyası kullanın daha iyi.

 • Yunus K.
  16 Nisan
  14:25

  Sizin üzüntüyle karşılaştığınız sorun kendinize aittir. Fazla uzulmeyin. Bu şekilde yardımcı oluyorsaniz o mağazanızdan bir sonraki alışveriş olmayacak emin olun önünden dahi geçmem. Sorunu açık bir şekilde anlattım. Anlamak istemiyorsa kurumsal firmaniz. Kalite standartlariniz çok tartışılır.

 • 15 Nisan
  10:02

  Sayın Yunus Kaya,

  Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor.

  Söz konusu ürün üzerinde yapılan incelemeler neticesinde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir.

  Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile.

  Saygılarımızla,