Altınyıldız Classics Hatasını Kabul Etmedi.

Selim P. |

Yeni aldığım Altınyıldız Classic takım elbisenin kol iç astarları giyince biraz dışarı çıkıyordu. İncelenmek üzere İzmir'e geri gitti. İnceleme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadı denerek takım elbise tarafıma verildi. Eminim o incelemeyi yapan kimse, ki eğer inceleme yapıldıysa tabii, ceketi giyse durumu anlayacaktı. Bir takım elbisenin değişimi size ne kadar zarar verebilirdi ki?

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim P.
  26 Eylül
  19:34

  Bir daha Altınyıldız markasına 1 lira bile vermem

 • 23 Eylül
  09:17

  Sayın Selim P.

  Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor.

  BR Mağazacılığa ürün kol ağzının dışarıya vermesi şikayeti ile ulaşan 4R3014200135-54/6 barkod numaralı Altınyıldız Classics Marka Takım elbiseniz incelemeye alınmıştır.

  Söz konusu ürün üzerinde yapılan incelemeler neticesinde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir.

  Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile.

  Saygılarımızla...