Altınyıldız Classics Hatalı Pantolon!!

Ahmet D. |

Altınyıldız Firmasından 3 ay önce pantolon aldım, 2 kez giydim tiftiklendi. Firmaya verdim 1 ay dönmediler. Koskoca Altınyıldız bir pantolon için 1 ay beklettiniz, üstüne bir de kullanıcı hatası denilmiş. Tiftiklenme nasıl kullanıcı hatası olur onu anlayamadım. 7 yıldır İş Bankasında çalışıyorum, bir daha kol düğmesi bile almayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  13:44

  Sayın Ahmet DAYAN,

  Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor.

  Söz konusu üründe oluşan deformasyon hatalı temizleme işleminden kaynaklanmıştır. Ürünlerin kullanım talimatında belirtildiği gibi ürünün yalnızca kuru temizleme işlemi görmesi gerekmektedir. Doğru bir temizleme işlemi ve bakım ürünlerinizi daha uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Bu nedenle ürünlerin bakım ve temizleme işlemi için etiket talimatını dikkate almanızı öneririz.

  Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile.

  Saygılarımızla,