22 Nisan 2014

Altınyıldız Classics Hatalı Kumaş Üretmiş.

Aralık 2013'te İstanbul Mecidiyeköy Altınyıldız mağazasından 3 gömlek ve 2 kazak satın aldım. Kazaklardan birinde iplik kaçığı çıktı. Geri götürdüm incelendi ve 10 gün içinde değiştirildi. Aynı gömlekten 2 tane almıştım biri pembe biri mavi, mavi gömleğin koltuk altında ilk giyimden sonra beyaz lekeler oluştu, onu da geri götürdüm.

1.5-2 ay sonra olumsuz cevap geldi cevap şu; ' ürün yüksek kalite hassas kumaştan üretilmiştir, üründe oluşan deforme ter asidi kaynaklı bölgesel deformasyondur. Ürünün genelinde benzer problem görülmemiştir,' insan terler en çokta koltuk altından terler bu cevap mı ...ona göre kumaş seçersiniz. Hem pembe gömlekte aynı kumaştan onda niye bir şey yok. Böyle saçma cevap olur mu?

Ferdane 146 Okunma

Cevaplar

  • Ferdane25 Nisan 2014

    ne yazarsam yazıyım aynı cevap veriliyor ...diyecek birşey yok...gayrıciddi bir yaklaşım sergiliyorsunuz yazıklar olsun...

  • Ferdane22 Nisan 2014

    aynı gömlekten 2 tane almıştım,diğer gömlekde niye deformasyon oluşmadı?aynı kişi kullanıyor.ter asidi kaynaklı ne demek?insan terleyemez mi?lütfen!düzgün cevap verin!!yıllardır sizin gömleklerinizi alırım ilk defa böyle birşey oldu...ürünün diğer kısmında deformasyon yok çünkü;insanın en çok koltukaltı terler ondan...o zaman tek giyimlik gömlek yapıyoruz deyin...bizde ona göre alalım...

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi22 Nisan 2014

    Ürününüz % 60 pamuk karışımlı yüksek kalite hassas kumaştan üretilmiştir ve bu tarz ürünlerin kullanımında ekstra hassasiyet gerekmektedir. Söz konusu üründe oluşan deforme ter asidi kaynaklı bölgesel deformasyondur.Ürünün genelinde benzer problem görülmemiştir.Üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanılmamıştır. Bu ibareler reddi verilen ürünün nedeni ile alakalı detaylı bilgiyi barındırmaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön